Inder van Weerelt gedeeld 35e in Galerie Kaufhof Pokal Challenge (26 juni 2005)
Met een redelijke ronde van 70 slagen heeft Inder van Weerelt de 35e plaats behaald tijdens de Galerie Kaufhof Pokal Challenge. Hij bracht zijn totaal met deze ronde waarin hij drie birdies en een bogey scoorde, op  279 slagen (-9). Met deze totaal stand stond hij op 10 slagen van de uiteindelijk verrassende winnaar Brendan O'Neill. Tot vandaag had Anders S. Hansen de leiding gehad in dit evenement en zijn voorsprong was dusdanig dat hem de overwinning al bijna niet meer kon ontgaan. Met een laatste ronde van 72 slagen moest hij echter de eerste plaats 
aan het einde delen met O'Neill die in een play-off op de eerste extra hole de overwinning wist binnen te halen in drie slagen.



Inder van Weerelt opnieuw goede dag in Galerie Kaufhof Pokal Challenge (25 juni 2005)
Met een ronde 69 op de derde dag van de Galerie Kaufhof Pokal Challenge en een totaal van 209 slagen kan Inder van Weerelt nu eigenlijk al terugkijken op opnieuw een geslaagde wedstrijd. Door zijn mindere eerste ronde is de kans op een hoofdprijs verkeken, maar na zijn knappe herstel tijdens de tweede ronde mag hij niet ontevreden zijn over deze drie dagen in Duitsland. De afstand op de nummer 1 van het klassement, de Deen Anders S Hansen (-19) is ondertussen te groot 
geworden, 12 slagen. Een top 10 plaats ligt bij goed spel echter nog steeds binnen bereik. De overige Nederlanders waaronder John, misten gisteren de cut.



John zakt ver terug na mindere ronde in Galerie Kaufhof Pokal Challenge (24 juni 2005)
Wat een verkeerde clubkeuze al niet kan veroorzaken. Dit ondervond John vandaag in de Galerie Kaufhof Pokal Challenge. In tropische temperatuur had John het er zichtbaar moeite mee om in zijn spel te komen. De tees stonden op drie meter van de randen van de green wat het spelen ook moeilijk maakte. Na 9 holes stond John drie boven par, maar wist zich in de vier holes die daar op volgde geweldig terug te knokken tot level par. Helaas was het toen gebeurd. Door een verkeerde clubkeuze kwam John op hole 15 in de problemen. Een bal
die in de rough terecht was gekomen kwam hierdoor nog slechter te liggen en hij eindigde deze hole met een bogey. Op hole 16 kwam zijn bal terecht in een waterhindernis met ook hier een bogey. Dit herhaalde zich nogmaals op hole 18, maar toen was hij mentaal al redelijk geknakt. Dit gold overigens ook voor de overige Nederlanders waarbij de een nog meer dan de ander door pech achtervolgd werd. Brian Schutz moest zelf stoppen na de eerste 9 holes. Rick Huiskamp zat er helemaal doorheen en overwoog om zijn deelname aan een EPD wedstrijd af te zeggen. Alleen Inder van Weerelt wist met een wereldscore van 66 slagen (-6), de volgende ronde te halen. De Deen Anders S Hansen speelde weer een uitstekende ronde 65 en bracht zijn totaal daarmee op 128 slagen (-16) en bleef daarmee leider in het klassement. Als je op zo'n dag aanwezig bent en je ziet daar deze jongens kapot gaan is het in en in triest dat een gerenommeerde site als golfsite hun headline begint met "Prutswerk in Duitsland". Kritiek van af de zijlijn noemt men dit. Journalistiek vanuit een luie stoel om toch maar niet bij wedstrijden aanwezig te moeten zijn. Het zou misschien wel eens zinvol zijn om zelf naar zo'n wedstrijd te gaan kijken voordat ongenuanceerde kritiek wordt gespuid. 



John beste Nederlander in Galerie Kaufhof Pokal Challenge (23 juni 2005)
Enigszins gespannen begon John vandaag aan zijn tweede challengetourwedstrijd dit seizoen. Gestart vanaf hole 1 stond hij na 5 holes al drie boven par met drie bogeys. Uiteindelijk wist hij de eerste 9 holes af te sluiten met 1 slag boven par met een birdie op de holes 15 en 16. De laatste 9 holes had hij zijn zenuwen in ieder geval beter onder controle en was hij in staat zijn score terug te brengen naar level par, een zeker acceptabele score, maar nog niet voldoende om morgen zeker te zijn van het behalen van de volgende ronde. Maar zeker ook niet kansloos. Op dit moment staat John een stroke boven de cut, op
een gedeeld 69e plaats in het klassement. Het verschil met de nummer 1 van de dag is erg groot.Met een ronde van 63 (-9) speelde de Deen Anders S. Hansen buitengewoon sterk en nam drie slagen voorsprong op maar liefst 5 nummers twee. De overige Nederlanders deden het iets minder maar zijn zeker nog niet kansloos om de cut te behalen. Inder van Weerelt staat op een gedeeld 100e plaats op 2 slagen van John. Brian Schutz en Edward de Jong staan op drie slagen van John op een gedeeld 115e plaats. Voor Rick Huiskamp (+9) en Jay Francis (+13) lijkt de strijd gestreden op de voorlaatste en laatste plaats.